A ΕΠΣΝΑ:Ισόπαλοι 2-2 Κεραυνός Μυρτιάς και ΠΑΟΚ Καλυβίων

Ισόπαλοι με σκορ 2-2 ήρθαν στο γήπεδο Θέρμου Κεραυνός Μυρτιάς και ΠΑΟΚ Καλυβίων σε ένα παιχνίδι που ο αέρας δυσκόλεψε τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.
Μόλις στο 4' ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε με γκολ από φάουλ του Μπιτσικώκου και στο 33' ξανά ο ίδιος παίκτης με διαγώνιο σουτ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
Ο Κεραυνός μείωσε με απέυθείας εκτέλεση κόρνερ του Κοκώνη για να ισοφαρίσει στο 87' με τον Κούση.
Το φίλμ του αγώνα:
4' Γκοοολ 0-1 Ο Μπιτσικώκος με εκτελεί φάουλ απ'ευθείας στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα
5' Απ'ευθείας εκτέλεση φάουλ του Κοκώνη ο Κατερινόπουλος αποκρούει σε κόρνερ
18' Σουτ Σαμψώνα άουτ
25' Σουτ Αρκουμάνη άουτ
32' Ο Αρκουμάνης βγήκε τετ--τετ με τον Κατσαβοχρήστο που απέκρουσε το πλασέ του επιθετικού του ΠΑΟΚ
36' Σέντρα Ντζάλα κεφαλιά Κοκώνη μπλόκαρε ο Κατερινόπουλος
48' Σουτ Καρρόπουλου αποκρούει ο Κατερινόπουλος
55' Σέντρα Κοκώνη κεφαλιά Γρομητσάρη αποκρούει ο Κατερινόπουλος σε κόρνερ
58' Σουτ Ρόκκου άουτ
61' Γκοοολ 1-2 Ο Κοκώνης με κόερνερ στέλνει τη μπάλα πρώτα στο πίσω δοκάρι και ακολούθως στα δίχτυα
72' Ο Μπιτσικώκος εκτελεί φάουλ με τον κατσαβοχρήστο να διώχνει σε κόρνερ
73' Κεφαλιά Ντόβρου άουτ
74' Ο Παπαδόπουλος βγήκε σε θέση τετ-α-τετ αλλά ο Κατσαβοχρήστος απέκρουσε το πλασέ
78' Σουτ στην κίνηση του Κοκώνη από την μικρή περιοχή και ο Κατερινόπουλος αποκρούει σε κόρνερ εντυπωσιακά
79' Κεφαλιά Μπούσγου μπλόκαρε ο Κατερινόπουλος
87' Γκοooλ 2-2 ο Κούσης από την μικρή περιοσή ισοφαρίζει

Κεραυνός Μυρτιάς (Λάκης Παπαχρήστος): Κατσαβοχρήστος, Μπούρος, Ντζάλας (57' Σιάσος), Ρόκκος, Γκορόγιας, Κόκκαλης, Κοκώνης, Γρομητσάρης, Σαμψώνας, Καρρόπουλος (77' Κούσης), Προβίδας (46' Μπούσγος)
ΠΑΟΚ Καλυβίων (Λεωνίδας Ζαχαράτης): Κατερινόπουλος, Μυγδάκης, Αριστόπουλος, Νταλαπέρας, Μυλωνάς Ν., Μπιτσικώκος, Μυλωνάς Ι., Πύθουλας (90' Καραλής Ε.), Αρκουμάνης, Παπαδόπουλος, Τασούλης (71' Ντόβρος)