ΙΣΟΠΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Α.Ε.ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 3-3

Ισοπαλία για την Α.Ε.Μπαμπίνης στη προτελευταία αγωνιστική της Γ' ΕΠΣΝΑ του 2ου ομίλου στο υπό βροχή αγώνα έναντι στην ομάδα των Σαρδινίων ''Πυραμίς'' στο γήπεδο του Αετού. Η Α.Ε.Μπαμπίνης μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και άνοιξε το σκόρ 1-0 με γκολ του Παπαθανασόπουλου η ομάδα των Σαρδινίων αντέδρασε και ισοφάρισε σε 1-1 (αυτογκόλ) σκόρ με το οποίο τελείωσε το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο βρίσκει την Α.Ε.Μ να προηγείται με γκολ του Σπύρου Μπαρμπαρούση σε 2-1 στη συνέχει και μετά από πίεση έναντι των αντιπάλων ο Ντίνος Μπαρμπαρούσης με κεφαλιά κάνει το 3-1. Στη συνέχει η Α.Ε.Μ. δέχθηκε δύο γκόλ από τους φιλοξενούμενους και το ματς έληξε ισόπαλο 3-3
Επόμενη αγωνιστική τελευταία του ομίλου την Κυριακή 21 Φεβρουαρίου όπου η ομάδα της Μπαμπίνης θα αντιμετωπίσει την ομάδα της Ρίγανης στο γήπεδο του Αετού   Για τη Α.Ε.Μ αγωνίστηκαν οι:Ζαρκαδούλας Κ- Μιστερτζάνος Χ- Τσαπραίλης Θ( Μασαλής Σωτήρης)Ζαρκαδούλας Στάθης- Παπαθανασόπουλος Γ- Παλιούρας Δ- Μπαρπαρούσης Κ- Μπαρ…